Sepetim (0) %100 Güvenli Alışveriş +90 (224) 272 16 76 info@kitapbaski.com

Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda

www.kitapbaski.com yayınları, DÖRTRENK RENKAYIRIM-AJANS BASIN YAYINCILIK REKLAMCILIK VE MATBAACILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. firmasının 30 yıllık deneyim sahip uzman kadrosunun bir araya getirdiği bir kuruluş ve aynı zamanda yayınevidir. Bu bilgi ve tecrübesiyle kişisel dijital baskı hizmetleri veren firmamız, kulvarını genişleterek kişisel kitap basımı ve yayınlanması ile yayıncılık konusunda eser sahiplerinin daha kolay bir şekilde eselerini kitaplaştırabildikleri ve dilerlerse kitaplarını satışa sundukları bir zemini Türkiye'de ilk defa hizmete sunmuştur.

www.kitapbaski.com, bilginin kağıda dökülmesinde yaşanan zorlukları azaltmak, aynı zamanda eserin okuyucuya profesyonel bir grafik tasarım, kaliteli baskı, ciltleme sistemi ve kapak laminasyon seçenekleri ile hazırlanması amacıyla kuruldu. www.kitapbaski.com sitesi, dinamikliğinin sürekliliğini sağlamak ve üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, yazılım konusunda uzman bilgisayar programcıları ile çalışmaktadır. Ayrıca eserinizi, uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde basabilmenize yardımcı olan uzman ve tecrübeli basım ekibini kadrosunda bulundururken, bir yandan da teknolojinin son gelişmelerini yakından takip etmektedir. Kitaplarınızın basımı ile ilgili, her geçen gün gelişmelerin takipçisi olarak sizlerin menfaatlerine katkıda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti önceliği ile hukuk danışmanları ve mali danışmanlardan destek almaktadır. www.kitapbaski.com olarak, üyelerimizin de desteğiyle kişisel yayıncılığın hızla gelişmekte olduğu dünyada ve özellikle ülkemizde, uluslararası platformlarda nice eser sahiplerine ve gelecek vadeden yazarların ortaya çıkmasına fırsat oluşturacağımız ümidindeyiz.

Misyonumuz

Kitap basımı konusunda tüm ihtiyaçlara en etkin, en hızlı, en kaliteli çözümleri üretmek... 1 adetten 1000'lerce adede kadar her sayıda kitap bastırmak isteyen değerli müşterilerimize hizmet vermek.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin amaçlarına yönelik akılcı ve uzman grafik kadrosu ile sanatsal çözümler sunarak çalışmalarına değer katmak, bunu yaparken de sürekli gelişerek, dünyada paylaşılacak değerler oluşturmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteyi ekonomik ve hızlı çözümlerle harmanlayıp en iyi sonuca ulaşarak, firmamız için öncelikli farkındalığımız olan, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak.

kitap baskı - kitapbaski.com WhatsApp Destek Hattı